• darkblurbg
    De Financiële Alliantie

Het DFA team

 

Ons zeer gemotiveerde team werkt elke dag opnieuw met ongeremd enthousiasme aan de verdere ontwikkeling en klanttevredenheid van DFA. Daarbij hebben wij maar een doel voor ogen, namelijk om iedere Nederlander met een woonwens te laten profiteren van de meest gunstige rentes en hypotheekvormen. Dankzij ons enthousiaste team maken wij een enorme groei door! 

 

 

 

Onze financieel specialisten:

Klik op de naam voor meer info

Onze interne 
accountmanagers:

Marcel van Assen

M. 06 - 15 95 89 15
E. marcel@dfamail.nl 

Aart Groenendijk

M. 06 - 36 10 47 99
E. aart@dfamail.nl 

Esther Bakker

Dries Vis

M. 06 - 24 25 12 34
E. dries@dfamail.nl

Robin van Dam

M. 06 - 53 45 42 75
E. robin@dfamail.nl 

Ellen van Houdt

Petra Lautenbach 

M. 06 - 30 04 11 86
E. petra@dfamail.nl 

John Huzen

M. 06 - 29 05 89 97
E. john@dfamail.nl
 

Eric Fillet

M. 06 - 23 69 44 85
E. eric@dfamail.nl 

 Margreet Lanjouw

M. 06 - 55 80 36 50
E. margreet@dfamail.nl 
 

Erik Verberg

M. 06 - 46 63 54 39
E. erik@dfamail.nl 

Joost Fokke

M. 06 - 21 96 91 64
E. joost@dfamail.nl